Skip to main content

KURUMSAL KİMLİK

Sayin Ziyaretçimiz,

– Öncelikle, sitemize hosgeldiniz diyoruz. Firmamizin tanitimi açisindan, sizlere kisa ve öz bir sunum, okunurluk oranimizi oldukça yukariya çekecektir. Bu bilinç ile sizlere sonderece sade ve akici dil ile anlatimimizi sürdürecegiz.

TARIHÇEMIZ VE KURULUS AMACIMIZ

Firmamiz degisik isim altinda 1988 yilindan buyana akaryakit Donatim Malzemeleri ve yan ürünleri piyasasinda Yurtiçi ve Yurtdisi olarak faaliyet göstermektedir. içpiyasada akaryakit tesisat malzemeleri ve Akaryakit pompalari ile baslayan aktivitemiz, yillar sonra yurtdisindan gelen talep üzerine Azerbaycan’a da açilmamizi saglamistir. Bu vesile ile sadece ekipman satislari ile sinirli kalinmamis, anahtar teslimi taahhüt islerinede girilmistir. Bu çerçevede yapilan basarili çalismalarimiz dogrultusunda Azerbaycan, Moldova ve diger çevre ülkelerde de bir çok tesisin yapimina imza atilmistir. Yillarin tecrübesi sayesinde müsteri beklentileri yönünde ciddi çalisma ve istatistiki degerlendirmeler yapilmis, sonucunda Iç ve Dis piyasada “Sektörel Market” ihtiyacinin var oldugu ortaya çikmistir. Bu mantalite ile hareket ederek 01/01/2000 tarihinde, özellikle tecrübe sahibi oldugumuz Azerbaycan’da 350 m2’lik ve beraberinde Izmir’de 250 m2’lik Show Room ve idari binamiz hizmete sokularak, modern bir çalisma ortami yaratilmistir. Amacimiz iletisimde oldugumuz her müsterimiz için ihtiyaç duyabilecegi ürünlerin tüm çesidini, kalite esliginde ve en uygun imkanlar ile sunabilmektir.Ana ilkemiz Insana deger vermek ve ticari ahlak’in gerektigi yönde hareket etmektir.

HIZMET VE ÜRÜN ÇESITLERIMIZ

Kurulus tarihimizden itibaren akaryakit tesislerine her türlü danismanlik hizmetide veren firmamiz yeni yapilanma dogrultusunda asagida belirtilen ürün çesitlerini olusturdugu sektörel marketinde siz degerli dostlarimizin begenisine sunmanin gururunu yasamaktadir.

-Elektronik Akaryakit Pompalari,
-Akaryakit, Dalgiç Pompa ve Ekipmanlari,
-Hidrolik ve Mekanik Araç Kaldirma Liftleri,
-Araç Üstü Akaryakit Transfer Pompalari (12V / 24V),
-Firçali Araç Yikama Makinalari,
-Buharli Yikama Makinalari,
-Soguksu Yikama Makinalari,
-Gres Pompalari,
-Yaglama Ekipmanlari,
-Kompresör Çesitleri,
-Jeneratör Çesitleri,
-Regülatör ve UPS,
-Lastik Sökme ve Takma Setleri, Balans.

BULUSMA NOKTAMIZ

Akaryakit tesislerinizde, yikama ve yaglama isletmelerinizde kullanacaginiz “amaca uygun” ekipmanlarin seçiminde buyrun fikir ortakligi yapalim
Nasil mi?
Telefonun diger ucundan seslenerek veya bir çay içimlik zamaninizi bizlere ayirarak, TEKOP ayricaligini ve sundugu avantajlari hissedecek yatiriminizi güven ile yapacaksiniz.
Hayalinizdeki yatirimlarinizin temsilcisi olabilmeyi ümid eder, iyi çalismalar dileriz.
Saygilarimizla.